Udało się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kilkanaście nieprzespanych nocy, kilkadziesiąt godzin  przeznaczonych na szukanie informacji i dokształcanie się, mnóstwo myślowych wyścigów nad zaprojektowaniem i stworzeniem pomysłu, później projektu, a na końcu realizacji. Został ostatni krok – rozliczenie projektu, ale to, co w nim najważniejsze, wreszcie ujrzało światło dzienne.

Nowy start Twojej kariery!

Cieszę się, że myśl, która zakwitła kiedyś w mojej głowie miała szansę zostać zmaterializowana. Środowisko onkoludków, nasze środowisko jest mi bardzo bliskie – z wiadomych względów. Nie mam milionów na koncie, które mogłabym oddać każdemu potrzebującemu, ale mam trochę wiedzy i doświadczenia i chętnie się nim dzielę. Jak już wielokrotnie wspominałam – jeśli choć jedna osoba z tego skorzysta będę najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi!

Polecam Wam szczególnie pierwszy moduł – Zmiana przekonań. Sama przy okazji tego warsztatu przewartościowałam wiele spraw. Łapię się na tym, że zastanawiam się, czy aby myśl, która zaświtała mi w głowie nie jest błędnym przekonaniem na jakiś temat, które blokuje wszelkie moje działania.

Gdybym uwierzyła, że będąc dyskopatką nigdy więcej nie popatrzę na ziemię z góry, albo gdybym przyjęła za pewnik, że chorując na nowotwór nie mam szansy na to, że w życiu spotka mnie coś dobrego to byłabym bardzo nieszczęśliwa. Jak się okazuje to tylko przekonanie, które dobrze zdiagnozowane i przeanalizowane z destrukcyjnego może zmienić się we wspierające.

*********************

Jeszcze raz DZIĘKUJĘ!

Z doping, mobilizację i wiarę!

A jeśli Ktoś z Was ma ochotę „pogrzebać” w swoim życiorysie, poszukać nowych dróg do wymarzonej kariery – zapraszam serdecznie na NOWY START TWOJEJ KARIERY – projekt, który został zrealizowany dzięki środkom FIO lokalnie 2018!