O mnie

Witaj!

Mam na imię Sylwia i bardzo cieszę się, że tu trafiłeś!

To miejsce stworzyłam jakiś czas temu i miało być moją odskocznią i przestrzenią do swobodnego przelewania nagromadzonych myśli.

O dziwo, w krótkim czasie przyciągnęło ono wspaniałych ludzi, którzy nadali mu przyjazny klimat , gdzie swobodnie możemy porozmawiać o poważnych rzeczach, pożartować, wesprzeć się, wymienić doświadczenia , albo zwyczajnie poplotkować!

Może nie odkryjesz tu nowej Ameryki, ale z pewnością znajdziesz szczyptę motywacji, garść praktycznych informacji o wychowaniu, inspirację do ciekawych podróży i …nowe znajomości!

Kim jestem?

Przede wszystkim Żoną wspaniałego Męża i Matką najcudowniejszej Córki!

Na co dzień pracuję jako trener i coach i póki co, nie mogę sobie wyobrazić lepszego zajęcia!

Życie plecie przeróżne scenariusze dlatego jak przystało na pedagoga specjalnego i dyplomowaną wokalistkę jazzową pracuję w bankowości! Dzięki temu mogę powiedzieć o sobie – multiskill.

Nie potrafię usiedzieć w miejscu, nie znam słowa „stagnacja”, nie rozpaczam nad ograniczeniami, ale uczę się jak wykorzystywać zasoby, które posiadam.

Podróżuję – to moja pasja od lat. Uwielbiam góry! Nie zrezygnowałam z nich mimo ogromnych ograniczeń fizycznych – kilka lat temu ugryzł mnie rak, a później dopadła dyskopatia, która przywiązała się do mnie na tyle, że nawet chirurgowi nie udało się jej przepędzić.

Mimo to w głowie mam cały czas plany…wysokogórskie plany!
I to tylko kwestia czasu jak wrzucę tu zdjęcia z Mount Everestu! 😉

Wbrew pozorom nie noszę różowych okularów, ale skupiam się na dobrych rzeczach. Po co mam myśleć o złych? Były, minęły, a życie toczy się dalej.
Jakie ono będzie – w dużej mierze zależy tylko ode mnie!

Blog podzieliłam na 4 główne części, które kryją w sobie różne aspekty mojego życia!

Codziennik – jeśli chcecie być na bieżąco z tym co się u nas dzieje, jaki mamy aktualnie klimat i co nam chodzi po głowie- zajrzyjcie tu koniecznie!

Stylownik – to przede wszystkim nasze pasje: podróże – zwłaszcza tam gdzie ziemia choć trochę wznosi się ponad horyzont – i muzyka – nie może być inaczej, kiedy pod jednym dachem mieszka dwoje muzyków z głowami pełnymi dźwięków!

Rozwijak – to miejsce, w którym spełniam swoje trenerskie zapędy. Ale oprócz tego pokażę Ci jak ważne w życiu są drobne rzeczy i jak się z nich cieszyć! Motywacja będzie skutkiem ubocznym Twojej wizyty w tym miejscu!

Rodzicielnik – tu wymądrzam się jako Mama i Pedagog. Dowiesz się jak zarażamy Córcię naszymi pasjami i jakie pomysły przychodzą nam do głowy, żeby dziecko nie miało okazji do powiedzenia „nudzę się”!

Witaj w moim świecie!