Oberwało mi się…

…za bycie pracowitą i dobrze zorganizowaną. Zdarza się, gdy grając jako grupa do jednej bramki jedna z osób się zapomina i gra tak, jakby na boisku była sama. Cóż, prokrastynacja nigdy nie była moją przyjaciółką w pracy, ale znam kilka osób, z którymi jest nierozerwalnie związana.

W związku z powyższym atmosfera między mną a M. zgęstniała. Trudno mi wziąć winę za coś, czego nie zawaliłam. I mimo, że nie zawaliłam to efekt mojej pracy wypadł najgorzej. Smutno mi, bo włożyłam w nią wiele serca, dokładając dużą dawkę odwagi. Kamera to nie mój świat- co innego sala szkoleniowa, na której czuję się swobodnie.

Tak czy owak sprzęt, na którym nagrywałam filmy nie podołał, z dużym prawdopodobieństwem plik podczas zgrywania został uszkodzony, a efektem są dodatkowe kolory na moich włosach :P( dodam tylko, że krwistoczerwone :D) Na powtórne nagrania zabrakło siły i czasu. Od tygodnia chodzę z czerwonym nosem, a ciszę co chwilę zagłuszają salwy kichania i kaszlu na przemian. Trudno. O inny efekt przecież chodzi.

Jesteśmy na finiszu projektu. Filmy szkoleniowe nagrane, zmontowane i za chwilę pójdą w świat. Jeśli choć jedna osoba dzięki nim coś w swoim życiu zmieni, będę szczęśliwa.

Bardzo Wam wszystkim dziękuję za wiarę w to,że ten projekt ujrzy światło dzienne, za inspirujące pomysły i obecność :* Cmokam Was wszystkich w policzek :****

********************

Nareszcie weekend! Za oknem słońce zachęca do spacerów, a kiedy wychylam nos za drzwi, chłód powietrza wpycha mnie z powrotem pod ciepłą kołdrę.

Jakieś trzy tygodnie temu przyplątał się do nas jakiś wirus i zbiera żniwo atakując po kolei każde z nas. Ledwo zbieram myśli do kupy. A w nowej pracy jakieś, choćby najdrobniejsze, objawy myślenia byłyby wskazane.

W nadchodzącym tygodniu znów stolica! W ciągu dwóch miesięcy będę tam częściej niż w przeciągu całego roku! Plusem jest jednak to, że nadrabiam towarzyskie spotkania, z ludźmi, z którymi nie widziałam się czasem po kilka lat.

A jak Wam mija weekend? Jakie plany na przyszły tydzień? Czy u Was też jest taaaaaaak zimno?