Obudź w sobie dziecko!

Mam 35 lat i więcej we mnie dziecka niż dorosłego. Lubię ten stan, kiedy przestają obchodzić mnie spojrzenia przechodniów, kiedy zjeżdżam z Igą na zjeżdżalni, albo wsiadam do ciuchci dla dzieci i zaśmiewam się do łez. Bo niby czemu metryka miałaby mnie ograniczać?! Też obudź w sobie dziecko! Jutro będzie ku temu świetna okazja! 🙂

To gdzie się bawicie?

Nasze plany nieco się pokrzyżowały i z jutrzejszych atrakcji skorzystamy w okrojonym zakresie, ale najważniejsze, że w ogóle ten wyjazd będzie możliwy! Będziemy świętować poniedziałkowe urodziny córci.

A co z atrakcji?

Przede wszystkim jazda konna. Iga uwielbia konie i chętnie przygarnęła by jednego do mieszkania. Na pytanie gdzie będzie stał, jadł i załatwiał wszelkie potrzeby stwierdziła, że… na balkonie! 😀 No nie wiem…jakoś ten argument do mnie nie trafił 😉

Na Ranczo, na którym się wybieramy jest też małe zoo z lamami, reniferami i innymi stworzeniami, pływanie tratwą, dwie kolejki wąskotorowe, duży pompowany zamek ( atrakcja idealna dla mnie! :D) i plac zabaw.

Mam nadzieję, że Iga jutro będzie w lepszej formie i większość atrakcji uda nam się zaliczyć.

A jakie Wy macie plany?

**********************

Widzieliście latającą nad nami stację kosmiczną? Warunki idealne,  jak ktoś ma lornetkę, to można dostrzec skrzydła. A gdybyście chcieli wiedzieć kiedy nad Wami przeleci, albo gdzie znajduje się obecnie to polecam zajrzeć TU.