WOŚP – jestem na TAK!

Jak co roku i tym razem dołożymy swoją cegiełkę na rzecz WOŚP. Nie wyobrażam sobie , że mogłoby być inaczej.

Nie dorabiam sobie do tego niepotrzebnej ideologii, nie obchodzą mnie komentarze i spekulacje ludzi, którzy szukają taniej sensacji, a każdy ich argument jest do zbicia. Nie mają dla mnie znaczenia podziały na lewo prawo. Nie wartościuję, która z organizacji zajmujących się wsparciem jest najlepsza. Od lat wybieram tą, która wzbudza we mnie największe zaufania, a co więcej ich działanie  widzę na każdym rogu przeczesując szpitalne korytarze.

Owsiak i jego grzechy!

Nie czuję się upoważniona do oceny czyjegoś osobistego życia, w przeciwieństwie do niektórych, którzy budzą się tuż przed kolejnym finałem chcąc narobić zamieszania w Internetach. Słabe to i miałkie.

Dla mnie to Człowiek, który swoją charyzmą pociągnął za sobą tłumy, które mają wspólny cel – pomóc tym najsłabszym!

Jestem stałym bywalcem szpitali. Widzę jak kuleją oddziały, jak na co drugim sprzęcie medycznym jest napis – nie działa, jak muszę się przemieszczać pomiędzy wieloma placówkami, żeby zrobić komplet badań, bo poszczególne placówki nie mają pełnego wyposażenia. Licząc tylko na wsparcie Państwa bylibyśmy nadal „krajem trzeciego świata” jeśli chodzi o diagnostykę czy jakość sprzętu.

Dlatego ….dziękuję!

WOŚP

żródło : https://www.wosp.org.pl/

Za Owsiaka! Za WOŚP! Za wszystkich wolontariuszy, którzy z potrzeby serca wychodzą na ulice! Za badanie przesiewowe słuchu mojej córeczki, za inkubator, w którym leżała po urodzeniu, za każde jedno życie uratowane dzięki sprzętowi WOŚP, za to, że komuś się CHCIAŁO coś ZROBIĆ, a nie tylko głośno mówić!

I będę z nimi grała do końca świata i o jeden dzień dłużej!

A krytykom polecam znaleźć taką formę pomocy, która będzie zgodna z ich wartościami. Zamiast marnować energię – zróbcie coś dobrego dla innych i… dla siebie! Bo dobro powraca!

JEŚLI CHCESZ WESPRZEĆ WOŚP – KLIKNIJ. Znajdziesz tu wszystkie możliwe formy wsparcia!